
Радіатор масляний MERCEDES-BENZ E-SERIES W210 (1996) (вир-во Nissens). (90974)
5 462 ₴
- В наявності
- Код: OM-69131408098[-1408098]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90974.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 30003552 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 30003552 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 30003552 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 30003552 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90974 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 161 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 139 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 462 ₴

