
Радіатор охолодження VW TRANSPORTER T4 1.8-2.8 (вир-во Nissens). (65273A)
4 994 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900151232[-151232]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65273A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2114 (Two ways);
NRF: 509514 (Two ways);
Van Wezel: 58002114 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2114 (Two ways);
NRF: 509514 (Two ways);
Van Wezel: 58002114 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2114 (Two ways);
NRF: 509514 (Two ways);
Van Wezel: 58002114 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2114 (Two ways);
NRF: 509514 (Two ways);
Van Wezel: 58002114 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65273A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 718 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 359 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 994 ₴

