
Вентилятор радіатора OPEL ASTRA H 3/04> (вир-во Nissens). (85755)
5 225 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46491337417[-1337417]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 85755.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85755 |
| Виробник | Nissens |
| Діаметр | 336 мм |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Кількість контактів | 3 |
| Кількість лопатей | 10 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 288 Вт |
| Тип | Вентилятор |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Форма з'єднувача | Овальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 225 ₴

