
Радіатор охолодження SEAT; VW (вир-во Nissens). (65015)
5 218 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6913558853[-558853]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65015.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2324 (Two ways);
NRF: 58464 (Two ways);
Van Wezel: 58002287 (Two ways);
Van Wezel: 58002324 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2324 (Two ways);
NRF: 58464 (Two ways);
Van Wezel: 58002287 (Two ways);
Van Wezel: 58002324 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: VNA2324 (Two ways);
NRF: 58464 (Two ways);
Van Wezel: 58002287 (Two ways);
Van Wezel: 58002324 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: VNA2324 (Two ways);
NRF: 58464 (Two ways);
Van Wezel: 58002287 (Two ways);
Van Wezel: 58002324 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65015 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 218 ₴

