
Радіатор кондиціонера HYUNDAI I30 (2012) 1.4 CRDI (вир-во Van Wezel). (82005373)
5 176 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46131400186[-1400186]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 82005373.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 940267 (Two ways);
NRF: 350432 (Two ways);
Valeo: 822598 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 940267 (Two ways);
NRF: 350432 (Two ways);
Valeo: 822598 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Nissens: 940267 (Two ways);
NRF: 350432 (Two ways);
Valeo: 822598 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Nissens: 940267 (Two ways);
NRF: 350432 (Two ways);
Valeo: 822598 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82005373 |
| Виробник | Van Wezel |
| Діаметр вихідного отвору | 8.9 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 490 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 176 ₴

