
Радіатор охолодження HYUNDAI H1, H200 (вир-во Nissens). (67039)
5 192 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6913558986[-558986]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 67039.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HYA2049 (Two ways);
Van Wezel: 82002049 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HYA2049 (Two ways);
Van Wezel: 82002049 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HYA2049 (Two ways);
Van Wezel: 82002049 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HYA2049 (Two ways);
Van Wezel: 82002049 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67039 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 192 ₴

