
Радіатор охолодження MB W211 E-Kl MT/AT 02- (вир-во Van Wezel). (30002341)
5 113 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131423113[-1423113]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 30002341.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2342 (Two ways);
Nissens: 62792A (Two ways);
NRF: 53423 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2342 (Two ways);
Nissens: 62792A (Two ways);
NRF: 53423 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: MSA2342 (Two ways);
Nissens: 62792A (Two ways);
NRF: 53423 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: MSA2342 (Two ways);
Nissens: 62792A (Two ways);
NRF: 53423 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002341 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 454 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 113 ₴




