
Радіатор охолодження двигуна FORD C-Max 10- (вир-во NRF). (53737)
4 949 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131129322[-1129322]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 53737.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213138500 (Two ways);
Nissens: 66857 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213138500 (Two ways);
Nissens: 66857 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213138500 (Two ways);
Nissens: 66857 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2424 (Two ways);
AVA COOLING: FDA2423 (Two ways);
MagnetiMarelli: 350213138500 (Two ways);
Nissens: 66857 (Two ways);
Van Wezel: 18002424 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53737 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Ширина ядра радіатора | 461 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 949 ₴

