
Радіатор охолодження TOYOTA COROLLA (E12#, E13#) (01-) (вир-во Nissens). (64648A)
5 011 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913561449[-561449]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 64648A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64648A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 602 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 011 ₴

