
Радіатор масляний з корпусом NISSAN QASHQAI (2014) (вир-во Nissens). (91339)
4 978 ₴
- В наявності
- Код: OM-53131503431[-1503431]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 91339.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
FEBI BILSTEIN: 186271 (Two ways);
NRF: 310251 (Two ways);
Van Wezel: 33013709 (Two ways);
Все Кросс-коды:
FEBI BILSTEIN: 186271 (Two ways);
NRF: 310251 (Two ways);
Van Wezel: 33013709 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
FEBI BILSTEIN: 186271 (Two ways);
NRF: 310251 (Two ways);
Van Wezel: 33013709 (Two ways);
Все Кросс-коды:
FEBI BILSTEIN: 186271 (Two ways);
NRF: 310251 (Two ways);
Van Wezel: 33013709 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91339 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 292 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.7 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 177 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 978 ₴

