
Радіатор охолодження двигуна TOYOTA Avensis 03- (вир-во NRF). (53396)
4 627 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131129661[-1129661]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 53396.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
Van Wezel: 53002323 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53396 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 348 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 627 ₴


