
Радіатор охолодження LEGACY4/OUTB 20/25 MT 03- (Van Wezel). (51002065)
4 711 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-4600693449[-693449]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 51002065.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: SU2066 (Two ways);
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
Nissens: 67741 (Two ways);
Nissens: 67723 (Two ways);
NRF: 53700 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: SU2066 (Two ways);
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
Nissens: 67741 (Two ways);
Nissens: 67723 (Two ways);
NRF: 53700 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: SU2066 (Two ways);
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
Nissens: 67741 (Two ways);
Nissens: 67723 (Two ways);
NRF: 53700 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: SU2066 (Two ways);
AVA COOLING: SU2065 (Two ways);
Nissens: 67741 (Two ways);
Nissens: 67723 (Two ways);
NRF: 53700 (Two ways);
NRF: 59116 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51002065 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 340 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 685 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 711 ₴

