
Радіатор охолодження CHEVROLET LACETTI 1,6-1,8 (вир-во Nissens). (61633)
4 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-5600497345[-497345]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 61633.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA313022 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
NRF: 53150 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA313022 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
NRF: 53150 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA313022 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
NRF: 53150 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA313022 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
AVA COOLING: DWA2073 (Two ways);
NRF: 53150 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
Van Wezel: 81002073 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61633 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 692 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 578 ₴

