
Радіатор охолодження двигуна MONDEO/FREEL/V/S80 AT 06- (Van Wezel). (18002425)
4 633 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-4600693282[-693282]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 18002425.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
Nissens: 65615A (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
Nissens: 65615A (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
Nissens: 65615A (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FDA2425 (Two ways);
Nissens: 65615A (Two ways);
NRF: 53811 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18002425 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 633 ₴

