
Радіатор масляний BMW 5/7/X5/X6 (вир-во Nissens). (90905)
3 307 ₴
- В наявності
- Код: OM-46131208773[-1208773]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90905.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW3554 (Two ways);
NRF: 31281 (Two ways);
PIERBURG: 7.09269.68.0 (Two ways);
Van Wezel: 06003554 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW3554 (Two ways);
NRF: 31281 (Two ways);
PIERBURG: 7.09269.68.0 (Two ways);
Van Wezel: 06003554 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: BW3554 (Two ways);
NRF: 31281 (Two ways);
PIERBURG: 7.09269.68.0 (Two ways);
Van Wezel: 06003554 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: BW3554 (Two ways);
NRF: 31281 (Two ways);
PIERBURG: 7.09269.68.0 (Two ways);
Van Wezel: 06003554 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90905 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 307 ₴

