
Радіатор охолодження HONDA ACCORD V (вир-во Nissens). (633141)
4 645 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6000497511[-497511]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 633141.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA193013 (Two ways);
AVA COOLING: HD2071 (Two ways);
NRF: 53328 (Two ways);
Van Wezel: 25002071 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA193013 (Two ways);
AVA COOLING: HD2071 (Two ways);
NRF: 53328 (Two ways);
Van Wezel: 25002071 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA193013 (Two ways);
AVA COOLING: HD2071 (Two ways);
NRF: 53328 (Two ways);
Van Wezel: 25002071 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA193013 (Two ways);
AVA COOLING: HD2071 (Two ways);
NRF: 53328 (Two ways);
Van Wezel: 25002071 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 633141 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 350 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 664 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 645 ₴

