
Радіатор кондиціонеру DACIA, RENAULT, ВАЗ (вир-во NRF). (35947)
3 935 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131150243[-1150243]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 35947.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 35947 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 513 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 935 ₴

