
Радіатор охолодження TOYOTA AVENSIS (T25) (03-)/COROLLA (01-) (вир-во Nissens). (64646A)
4 628 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6913561447[-561447]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 64646A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153140 (Two ways);
AVA COOLING: TO2302 (Two ways);
NRF: 53397 (Two ways);
Van Wezel: 53002302 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153140 (Two ways);
AVA COOLING: TO2302 (Two ways);
NRF: 53397 (Two ways);
Van Wezel: 53002302 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153140 (Two ways);
AVA COOLING: TO2302 (Two ways);
NRF: 53397 (Two ways);
Van Wezel: 53002302 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153140 (Two ways);
AVA COOLING: TO2302 (Two ways);
NRF: 53397 (Two ways);
Van Wezel: 53002302 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64646A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 598 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 349 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 628 ₴

