
Радіатор обігрівача FORD TRANSIT 290 (2014) (вир-во Nissens). (707078)
4 562 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-69001386930[-1386930]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 707078.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 18006645 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 18006645 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 18006645 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 18006645 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 707078 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 149 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 238 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 562 ₴

