
Радіатор охолодження MITSUBISHI LANCER (03-) 1.3-2.0i (вир-во Nissens). (62894)
4 444 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6500297973[-297973]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62894.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
NRF: 53778 (Two ways);
Valeo: 735202 (Two ways);
Van Wezel: 32002199 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
NRF: 53778 (Two ways);
Valeo: 735202 (Two ways);
Van Wezel: 32002199 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
NRF: 53778 (Two ways);
Valeo: 735202 (Two ways);
Van Wezel: 32002199 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA163030 (Two ways);
AVA COOLING: MT2214 (Two ways);
AVA COOLING: MT2199 (Two ways);
NRF: 53779 (Two ways);
NRF: 53778 (Two ways);
Valeo: 735202 (Two ways);
Van Wezel: 32002199 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62894 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 683 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 444 ₴

