
Радіатор охолодження BMW 1 F40/ X1 F48 (вир-во Nissens). (60862)
4 502 ₴
- В наявності
- Код: OM-69131413672[-1413672]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60862.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 06012728 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 06012728 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 06012728 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 06012728 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60862 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 195 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16.3 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 202 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 502 ₴

