
Радіатор кондиціонеру DAEWOO Tacuma 00- (вир-во NRF). (35425)
4 465 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46131129298[-1129298]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 35425.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: CND313009 (Two ways);
ASHIKA: CND313006 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: CND313009 (Two ways);
ASHIKA: CND313006 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: CND313009 (Two ways);
ASHIKA: CND313006 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: CND313009 (Two ways);
ASHIKA: CND313006 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35425 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 465 ₴

