
Радіатор охолодження OPEL COMBO (00-) 1.7 DTi (вир-во Nissens). (63009A)
4 394 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6913561335[-561335]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 63009A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 58282A (Two ways);
Van Wezel: 37002305 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 58282A (Two ways);
Van Wezel: 37002305 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 58282A (Two ways);
Van Wezel: 37002305 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 58282A (Two ways);
Van Wezel: 37002305 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63009A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 394 ₴

