
Радіатор обігрівача MERCEDES ML-CLASS W 163 (98-) (вир-во Nissens). (72045)
4 273 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-64131006112[-1006112]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 72045.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 54368 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 54368 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 54368 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 54368 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72045 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 200 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 273 ₴

