
Радіатор охолодження VECTRA C/SIGNUM 18i 05- (вир-во Van Wezel). (37002462)
4 242 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6913944730[-944730]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 37002462.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
Nissens: 630789 (Two ways);
Nissens: 63123 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
Nissens: 630789 (Two ways);
Nissens: 63123 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
Nissens: 630789 (Two ways);
Nissens: 63123 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: OLA2462 (Two ways);
Nissens: 630789 (Two ways);
Nissens: 63123 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37002462 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 242 ₴

