
Радіатор масляний LEXUS IS/ TOYOTA AVENSIS, RAV 4 (вир-во Nissens). (91117)
4 259 ₴
- В наявності
- Код: OM-131394374[-1394374]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 91117.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: TO3792 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 107814 (Two ways);
NRF: 31773 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: TO3792 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 107814 (Two ways);
NRF: 31773 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: TO3792 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 107814 (Two ways);
NRF: 31773 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: TO3792 (Two ways);
FEBI BILSTEIN: 107814 (Two ways);
NRF: 31773 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91117 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 73 мм |
| Довжина ядра радіатора | 221 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 259 ₴

