
Радіатор охолодження TOYOTA COROLLA/ AVENSIS 00- (вир-во Van Wezel). (53002323)
4 215 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-69131400932[-1400932]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 53002323.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA153116 (Two ways);
AVA COOLING: TO2323 (Two ways);
Nissens: 64648A (Two ways);
NRF: 53396 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53002323 |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 215 ₴

