
Радіатор CERATO 16i/20i AT 04- (Van Wezel). (83002075)
4 189 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-4600693389[-693389]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 83002075.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA333031 (Two ways);
Nissens: 66649 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA333031 (Two ways);
Nissens: 66649 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
ASHIKA: RDA333031 (Two ways);
Nissens: 66649 (Two ways);
Все Кросс-коды:
ASHIKA: RDA333031 (Two ways);
Nissens: 66649 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 83002075 |
| Сумісність з моделлю | Cerato, i20 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 670 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 189 ₴

