
Радіатор охолодження HYUNDAI ACCENT (11-); KIA RIO III (11-) 1.4/1.6 MT (вир-во Nissens). (66756)
4 198 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6913558959[-558959]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 66756.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HYA2277 (Two ways);
NRF: 53166 (Two ways);
Van Wezel: 82002277 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HYA2277 (Two ways);
NRF: 53166 (Two ways);
Van Wezel: 82002277 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: HYA2277 (Two ways);
NRF: 53166 (Two ways);
Van Wezel: 82002277 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: HYA2277 (Two ways);
NRF: 53166 (Two ways);
Van Wezel: 82002277 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66756 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 198 ₴

