
Радіатор масляний BMW X5 SERIES E53 (2000) (вир-во Nissens). (90678)
4 092 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-54131130112[-1130112]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 90678.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 31076 (Two ways);
Van Wezel: 06003406 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 31076 (Two ways);
Van Wezel: 06003406 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 31076 (Two ways);
Van Wezel: 06003406 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 31076 (Two ways);
Van Wezel: 06003406 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90678 |
| Виробник | Nissens |
| Довжина ядра радіатора | 144 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.4 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Ширина ядра радіатора | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 092 ₴

