
Радіатор кондиціонера BERL/PICASSO 1.6 HDi 04- (вир-во Van Wezel). (09005241)
3 930 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46131272897[-1272897]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 09005241.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: CNA5241D (Two ways);
MagnetiMarelli: 350203628000 (Two ways);
Nissens: 94870 (Two ways);
NRF: 35843 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: CNA5241D (Two ways);
MagnetiMarelli: 350203628000 (Two ways);
Nissens: 94870 (Two ways);
NRF: 35843 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: CNA5241D (Two ways);
MagnetiMarelli: 350203628000 (Two ways);
Nissens: 94870 (Two ways);
NRF: 35843 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: CNA5241D (Two ways);
MagnetiMarelli: 350203628000 (Two ways);
Nissens: 94870 (Two ways);
NRF: 35843 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09005241 |
| Виробник | Van Wezel |
| Діаметр вихідного отвору | 11.2 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 361 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 930 ₴

