
Радіатор охолодження MERCEDES C, E-CLASS (вир-во Nissens). (67167)
9 546 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900996211[-996211]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 67167.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53113 (Two ways);
Van Wezel: 30002575 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53113 (Two ways);
Van Wezel: 30002575 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53113 (Two ways);
Van Wezel: 30002575 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53113 (Two ways);
Van Wezel: 30002575 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 67167 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 440 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 546 ₴

