
Блок питания Mean Well RS-25-24 (25W; 1.1A; 24V; IP20) Series "RS"
531 ₴
- В наявності
- Код: PRLM651015
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 651015 |
| Вхідна напруга | 90V-264V В |
| Вихідна напруга | 24V В |
| Гарантія | 3 роки нед |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Одиниці виміру | шт. |
| Коефіцієнт потужності | 92% |
| Потужність | 25W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Є (+/- 10%) |
| Робоча температура | -30 до 70°С |
| Розміри ДхШхВ | 79х51х28 |
| Серія | "RS" |
| Сила струму (А) | 1.1A |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блоки живлення в захисному кожусі |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴

