
Блок живлення на DIN-рейку Mean Well MDR-40-24 40,8W; 1.7A;24V; IP20) Series "MDR"
802 ₴
- В наявності
- Код: PRLM629003
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 629003 |
| Вхідна напруга | 90V-264V В |
| Вихідна напруга | 24V В |
| Гарантія | 3 роки нед |
| Одиниці виміру | шт. |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання, Захист від перенапруги |
| Коефіцієнт потужності | 92% |
| Потужність | 40.8W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -30 до 70°С |
| Розміри ДхШхВ | 40х90х100 |
| Серія | "MDR" |
| Сила струму (А) | 1.7А |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блок живлення на DIN-рейку |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴

