
Блок питания Mean Well XLG-75-48-A (74.4W; 1.5A; 48V; IP67) Series "XLG"
1 042 ₴
- В наявності
- Код: PRLM624008
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 624008 |
| Вхідна напруга | 90V-264V В |
| Вихідна напруга | 48V В |
| Гарантія | 5 років нед |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Одиниці виміру | шт. |
| Коефіцієнт потужності | 92% |
| Потужність | 74.4W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -30 до 70°С |
| Розміри ДхШхВ | 140x63x32 |
| Серія | "XLG" |
| Сила струму (А) | 1.50А |
| Ступінь захисту | IP67 (Герметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Вологозахищені (алюміній) |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042 ₴

