
Блок живлення Mean Well RSP-2000-24 (1980W ; 80A; 24V; IP20) Series "RSP"
24 201 ₴
- В наявності
- Код: PRLM624016
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well - це незамінний елемент системи світлодіодного освітлення, який використовується в якості джерела стабільного струму і оберігає світлодіоди від перепадів напруги в мережі.
Широкий діапазон потужностей дозволяє Вам вибрати блок живлення для світлодіодної стрічки відповідно до робочих характеристиками і довжиною світлодіодного підсвічування. Можливість використовувати в приміщенні (Негерметичні IP20), або на вулиці (Герметичні IP67).
Переваги блоків живлення Mean Well :
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Контроль на всіх стадіях виробництва
- Довгий термін експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 624016 |
| Вхідна напруга | 85V-264V В |
| Вихідна сила струму | 125 А |
| Вихідна напруга | 24V В |
| Гарантія | 5 років нед |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Одиниці виміру | шт. |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання, Захист від перенапруги |
| Коефіцієнт потужності | 92% |
| Потужність | 1980W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Є (+/- 10%) |
| Робоча температура | −40 до 85 °C |
| Розміри ДхШхВ | 295х127х41мм |
| Серія | "RSP" |
| Сила струму (А) | 80 А |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блоки живлення в захисному кожусі |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 201 ₴

