
Блок питания Mean Well SLD-80-24 (79.2W; 3.3A; 24V; IP20) Series "SLD"
1 386 ₴
- В наявності
- Код: PRLM651030
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 651030 |
| Вхідна напруга | 100V-305V В |
| Вихідна напруга | 24V В |
| Гарантія | 3 роки нед |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Одиниці виміру | шт. |
| Коефіцієнт потужності | 92% |
| Кратність | 1 |
| Потужність | 80W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Є (+/- 10%) |
| Робоча температура | -30 до 70°С |
| Розміри ДхШхВ | 320х30х16,8мм |
| Серія | "SLD" |
| Сила струму (А) | 3.33A |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Вологозахищені (пластик) |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴

