
LED Світильник з вентилятором VIDEX CLF06 60W 3000K-4200K-6000K Black
3 973 ₴
- В наявності
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-CLF06-60CB |
| Вага | 3.98кг кг |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 300mA |
| Матеріали | Полікарбонат, залізо, ПВХ |
| Потужність | 60W Вт |
| Напруга | AC 220-240 V В |
| Особливості | З вентилятором |
| Пікова сила світла | 1306 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 1067mm x 353mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 5400 Lm лм |
| Тип монтажа | Підвісний |
| Кут розсіювання | 140° град. |
| Колірна температура світла | 3000/4200/6000K |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246489935 |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 973 ₴


