
Імпульсний блок живлення BIOM Professional BPX-24-300 24В 300Вт 12А
867,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01643s |23394 Б2Я04
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення BIOM Professional BPX-24-300 24В 300Вт 12А
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 300 W |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 196x60x29 |
| Клас захисту | IP20 |
| Струм на виході | 12.5 A |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 12 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.38 кг |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867,20 ₴





