
Імпульсний блок живлення 5В 2А (10 Вт) PROLUM Series "P" штеккер 5.5х2.5 мм
103,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01624s |211001 ТЯ34
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення 5В 2А (10 Вт) PROLUM Series "P" штеккер 5.5х2.5 мм
Характеристики
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип товару | Блок живлення |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Серія | Series "P" |
| Корпус | Сетевые адаптеры |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Вхідна напруга | 110V-240V |
| Вихідна напруга | 5V |
| Потужність | 10W |
| Сила струму, А | 2.0А |
| Коефіцієнт потужності | 84% |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Сумісність комплектуючих | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Довжина проводу | 90 см |
| Розміри ДхШхВ | 70х40х65 мм |
| Розмір роз'єму живлення | 5,5х2,5мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.84 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниці виміру | шт. |
| Тип корпусу | Мережеві адаптери |
| <b>Код товару</b> | 211001 |
| Вихідний струм | 2A |
| Тип товару | Блок живлення |
| Серія | "P" |
| Розміри ДхШхВ | 70х40х65 мм |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Довжина дроту | 90 см |
| Розмір роз'єму живлення | 5,5х2,5мм |
| Сила струму (А) | 2.0А |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання, Захист від перенапруги |
| Дистанційне керування | Ні |
| Захист від перезавантаження | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103,50 ₴





