
Світильник точковий BIOM SP-03S-W-AL врізний для лампи MR16 (GU5.3) квадратний білий
135,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01962s |25620 ТЯ37
- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
Світильник точковий BIOM SP-03S-W-AL врізний для лампи MR16 (GU5.3) квадратний білий
Цоколь із кабелем підключення в комплекті
Зверніть увагу, лампа до комплекту не входить!
Розміри (ДхШхВ), мм: 92x92x25
Посадковий діаметр, мм: 75
Максимальний кут нахилу осі променя, град: 45
Цоколь лампи: GU5.3
Тип лампи: MR16
⚠️Ціну вказано за одну одиницю товару. Множинні зображення, зображення способа пакування чи фасування або комбінації зображень одиниці товару (в тому числі, але не обмежуючись комбінацією зображень прикладів застосування, використання та поєднаяння із супутніми товарами/пристроями/приладами/засобами) використовуються для всебічної візуалізації зовнішнього вигляду, особливостей чи відмінностей, функціональності чи сфери його застосування, типу та/або способу пакування, але не обмежуючись вказаним вище.
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.5 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Довжина | 9.2 мм |
| Ширина | 9.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
- Ціна: 135,40 ₴







